Stěhuji se

Pokud se budete stěhovat, pomůžeme s přepisem energií. Doporučujeme zanechte nám kontakt, ozveme se vám, vše vysvětlíme a pomůžeme vyřešit.

Detailní postup

Chcete-li vše řešit sami bez pomoci, začněte tím, že vyplníte Žádost o ukončení smlouvy a přiložte kopii dokladu o změně bydliště – například ukončení nájemní smlouvy, výpis z katastru nemovitostí nebo kupní smlouvu.

Dokumenty zašlete e-mailem na obchod@centropol.cz nebo poštou na adresu CENTROPOL ENERGY, a.s., Vaníčkova 1594/1, 400 01 Ústí nad Labem. Pokud máte smlouvu na dobu určitou, máte tři možnosti, jak postupovat dál.

1. Smlouvu převedeme do vašeho bydliště

Pošlete nám e-mailem nebo přes kontaktní formulář údaje o novém odběrném místě a budeme Vás kontaktovat pro sepsání smlouvy.

2. Stávající smlouvu přepíšeme na nového majitele/nájemníka

Smlouvu, kterou ukončujete, můžeme také přepsat na nového majitele nebo nájemníka v místě, ze kterého se stěhujete. Stačí, když nám napíšete jméno nového odběratele, jeho trvalou a korespondenční adresu, rodné číslo, požadovaný způsob platby a případně i platební údaje.

3. Pokud ve starém bytě nebude nikdo bydlet, provedeme demontáž měřiče

Pokud zůstane váš původní byt nebo dům neobydlený, provedeme demontáž plynoměru a elektroměru. Jak na to, vám poradíme v článku Chci provést demontáž měřiče.

Pro vyřízení vašich požadavkůlze nově využít naši Samoobsluhy.