Jaká je cena elektřiny a podle čeho se určuje?

cena-elektriny Tolik čtyřčlenná rodina průměrně šetří s Centropolem každý rok. Spočítejte si v naší kalkulačce, jaká by byla vaše úspora. Anebo si nechte zavolat a my to spočítáme za vás.

Stejně jako jsme zvyklí, že nám doma funguje elektřina a tím pádem i světlo a spotřebiče, tak každý měsíc bez pozastavení posíláme pravidelné měsíční zálohy. Ale kolik přesně spotřebujeme a kolik nás elektřina stojí se dozvíme až při pravidelném ročním vyúčtování. Nám v Centropolu ale není jedno, že tyhle informace lidem chybí. Chceme, aby zákazníci věděli, za co platí. Pojďme se na to tedy podívat trochu zblízka. 

V Centropolu dodáváme elektřinu a zemní plyn domácnostem i firmám. Jsme česká společnost a na trhu působíme od roku 2002. Důvěřuje nám přes 230 000 zákazníků. Zakládáme si na tom, že naše ceny patří dlouhodobě k těm nejvýhodnějším na trhu. Právě v dnešní době, kdy energie na světových burzách zdražují, je dobré mít na své straně dodavatele, který dokáže ceny zkrotit.

Začít šetřit je snadné
vše zařídíme za vás a kompletně online

Spočítejte si cenu.

Stačí zadat pár údajů do naší online kalkulačky a hned uvidíte, kolik s námi můžete ušetřit.

Ozveme se,a doladíme detaily

Nechte nám na sebe kontakt. My vám zavoláme a dohodneme finální podobu nabídky.

Hotovo! Převodzařídíme za vás.

Pokud se vám nabídka bude líbit, podepíšete smlouvu a máte hotovo. Výpověď u stávajícího dodavatele už obstaráme my.

Spočítat úsporu

Důvěřuje nám už přes 260 000 zákazníků.
Tohle jsou někteří z nich:

Miroslava Turečková
Praha

“S firmou Centropol mám jen ty nejlepší zkušenosti. Když jsem před časem ve slabé chvilce uzavřela smlouvu se “Šmejdy”, tak jsem po podrobném prostudování zjistila, že je smlouva pro mne velice nevýhodná. Měla jsem dojem, že už s tím nic nepůjde udělat.  Došla jsem, ale na pražskou pobočku, kde mi zaměstnankyně Centropolu dobře poradila a po tom, co jsem jí dala plnou moc za mě vše k mé spokojenosti vyřídila a z nevýhodné smlouvy mě vyvázala.”

Radek Soukup
Kladno

“Impuls ke změně byla nová, „lepší“ nabídka od tehdejšího dodavatele. Nabídka se ale ukázala výhodná spíše pro druhou stranu než pro mě. Poptal jsem tedy další dodavatele a Centropol mi nabídl tu nejnižší cenu, které se můj tehdejší dodavatel přiblížil, ale zůstat jsem nechtěl kvůli předchozí „výhodné“ nabídce. Očekávám totiž férové jednání a nízkou cenu i po uplynutí stávající smlouvy. Nevím, proč bych měl platit víc než noví zákazníci.”

Lubomír Machoň
Ústí nad Labem

“Jsem u Centropolu přes 3 roky a hned na začátku spolupráce jsem dostal k dispozici obchodníka, který se stará přímo o mě a všechno zařídí. Podpis smlouvy proběhl hladce během osobní schůzky podle předem domluvených podmínek. Pro mě osobně skvělá pomoc, protože v otázkách okolo energetiky se orientuji jen okrajově. Navíc mi jednou za čas přijde časopis Céčko, kde je zajímavé počtení o cestování, technice a dalších tématech.”

Lucie Bartáková
Praha

“Na Centropolu se mi líbí, že kdykoli potřebuji, vždy mi ochotně poradí a pomůžou s řešením mého problému.”

Martina Vojtíšková
Chlumec

“Čerpám od Centropolu všechny produkty, které nabízí. Tím šetřím za energie i za volání, protože každý měsíc mám 50 volných minut.”

A kolik ušetříte vy?

Nechte si nezávazně a zdarma spočítat novou cenu za plyn nebo elektřinu přímo na míru vašim potřebám.
Napište nám svůj telefon a my vám zavoláme.