Stále pro vás držíme slevy na plynu až 10 %

Minulý rok ceny na burze klesaly a s tím i ceny pro vás. Nyní je situace opačná, ale naše ceny stále ještě držíme s 10% slevou na plynu.

Držíme pro vás slevu na plyn až 10 %

  • Akční cenu získáte na 2-3 roky se smlouvou na stejnou dobu

  • Ušetřete na plynu až 5.676 Kč

  • Všechno vyřídíte z pohodlí domova díky online podpisu

  • Jednáme na rovinu a včas oznámíme, kdy vám končí smlouva

Chci k Centropolu

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Odesláním formuláře berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů.

Proč přejít k Centropolu

Už 19 let nakupujeme pro své zákazníky levně elektřinu i plyn. Na klesající ceny na burze reagujeme rychle a při stoupající cenách vám akční nabídku držíme co nejdéle.

Jsme tu pro vás

Jsme česká společnost a zákazníkům jsme neustále k dispozici. Zajděte za námi do jednoho z 11 zákaznických center, zavolejte nebo napište na e-mail či Facebook.

Ušetříte s námi

Jsme specialisté na úspory. Energie umíme levně nakoupit a poradíme vám, jak za ně co nejvíc ušetřit. Zároveň nemáme problém je díky situaci na burze zlevnit – a to konkrétně plyn až o 10 %.

Přizpůsobíme se

Umíme to, co ne každý dodavatel dokáže. Přizpůsobit se vaší situaci. Ať máte rodinný dům, firmu nebo třeba jen garáž, vždy platíte jen za to, co doopravdy využijete.

Začít šetřit je snadné
vše zařídíme za vás a kompletně online

Vyberte si, na čem chcete šetřit

Vyberte, zda si chcete spočítat, kolik byste mohli ušetřit za elektřinu nebo plyn.

Zadejte adresu

Zadáním adresy  kalkulačka zjistí, na  jakém distribučním území se nacházíte, aby výpočet byl co nejpřesnější.

Zadejte pár informací a hotovo!

Vyplníte několik málo polí a hned uvidíte, kolik můžete ušetřit na energiích!

Důvěřuje nám už přes 260 000 zákazníků.
Tohle jsou někteří z nich:

Miroslava Turečková
Praha

“S firmou Centropol mám jen ty nejlepší zkušenosti. Když jsem před časem ve slabé chvilce uzavřela smlouvu se “Šmejdy”, tak jsem po podrobném prostudování zjistila, že je smlouva pro mne velice nevýhodná. Měla jsem dojem, že už s tím nic nepůjde udělat.  Došla jsem, ale na pražskou pobočku, kde mi zaměstnankyně Centropolu dobře poradila a po tom, co jsem jí dala plnou moc za mě vše k mé spokojenosti vyřídila a z nevýhodné smlouvy mě vyvázala.”

Radek Soukup
Kladno

“Impuls ke změně byla nová, „lepší“ nabídka od tehdejšího dodavatele. Nabídka se ale ukázala výhodná spíše pro druhou stranu než pro mě. Poptal jsem tedy další dodavatele a Centropol mi nabídl tu nejnižší cenu, které se můj tehdejší dodavatel přiblížil, ale zůstat jsem nechtěl kvůli předchozí „výhodné“ nabídce. Očekávám totiž férové jednání a nízkou cenu i po uplynutí stávající smlouvy. Nevím, proč bych měl platit víc než noví zákazníci.”

Lubomír Machoň
Ústí nad Labem

“Jsem u Centropolu přes 3 roky a hned na začátku spolupráce jsem dostal k dispozici obchodníka, který se stará přímo o mě a všechno zařídí. Podpis smlouvy proběhl hladce během osobní schůzky podle předem domluvených podmínek. Pro mě osobně skvělá pomoc, protože v otázkách okolo energetiky se orientuji jen okrajově. Navíc mi jednou za čas přijde časopis Céčko, kde je zajímavé počtení o cestování, technice a dalších tématech.”

Lucie Bartáková
Praha

“Na Centropolu se mi líbí, že kdykoli potřebuji, vždy mi ochotně poradí a pomůžou s řešením mého problému.”

Martina Vojtíšková
Chlumec

“Čerpám od Centropolu všechny produkty, které nabízí. Tím šetřím za energie i za volání, protože každý měsíc mám 50 volných minut.”

Elektřinu i plyn od nás získáte s dlouhodobou úsporou

Například v rodinném domě o výměře 200 m2, který vytápí plynem (spotřeba 25 MWh za rok) a využívá elektřinu k osvětlení a používání běžných spotřebičů (spotřeba 5 MWh za rok), ušetří oproti průměrným cenám konkurence až 6.627 Kč za rok.
Za tři roky tak můžete ušetřit až 19.882 Kč.

A kolik ušetříte vy?

Nechte si na míru spočítat novou cenu za plyn nebo elektřinu. Napište nám svůj telefon a my vám zavoláme. Je to naprosto nezávazné a zdarma.