Opakovaně snižujeme ceny elektřiny i plynu

Bez otálení reagujeme na klesající ceny energií. S končícím závazkem postupně kontaktujeme všechny naše zákazníky, abychom jim nabídli nižší cenu. K tomu ještě mají možnost nakoupit spotřebiče Samsung s výraznou slevou. Skvělou nabídku samozřejmě máme i pro nové zákazníky.

 

Získejte energie pod stropem při přechodu k Centropolu

  • Plyn za 2 766 Kč/MWh vč. DPH
  • Elektřina za 5 867 Kč/MWh vč. DPH
    (4 850 Kč bez DPH)
  • Sleva na elektroniku jako bonus pro zákazníky

Plyn a elektřinu dodáváme už 21 let

test2454652

Stabilně

Výrobu elektřiny rezervujeme s předstihem a zásobníky plníme zemním plynem tak, aby naši zákazníci měli vždy dobrou cenu a stabilního dodavatele.

Do samoobsluhy →

S péčí a pochopením

Naše služby stále zlepšujeme a nasloucháme tomu, co říkáte. Na GoogluSeznamu jsme díky vám nejlépe hodnoceným dodavatelem za poslední rok.

Přejít k Centropolu →

Opravdu férově

Doporučujeme fixaci na přiměřenou dobu 1 roku a netlačíme vás na “spotový” produkt. Hledáme i další cesty, jak zkrotíte výdaje za energie.

Efektivní úspory →

Šetřit energiemi má smysl

V době rostoucích cen energií nám záleží na tom, abyste měli všechny potřebné informace a věděli, kde je opravdu efektivní začít šetřit. Proto pro vás hledáme a počítáme stále nové tipy, jak snížit spotřebu elektřiny vaší domácnosti. Našim zákazníkům je dokonce přidáváme do každé faktury.

samoobsluha

Tady jste vždy první na řadě

V naší online samoobsluze jste vždy první na řadě. Sami ta k bez čekání můžete třeba:

  • změnit výši záloh i prohlédnout dokumenty
  • upravit kontaktní údaje
  • nastavit formu vyúčtování, plateb…

Vlastní fotovoltaika

Zvýšit vlastní energetické soběstačnost díky vlastní fotovoltaické elektrárně vám pomůžeme od prvního písmene v projektu až po poslední šroubek na střeše.

fotovoltaika

Výhody chytré domácnosti

Vznikli jsme roku 2002 a naší vizí je přibližovat svět energií lidem. Mluvit srozumitelným jazykem, poskytovat maximální péči, nabízet výhodnější ceny a být k dispozici, když nás potřebujete. Už 230 000 zákazníků nám dalo svou důvěru. Jsou mezi nimi rodiny, firmy i obce a kraje. Vážíme si toho a pokračujeme v našem úsilí o proměnu energetického trhu.

Férová energie
Férová energie

Bojujeme za férový trh s energiemi, v minulosti jsme například iniciovali sepsání Deklarace dodavatelů elektřiny a plynu, která předběhla novelu energetického zákona. V dnešní složité době nečekáme a jednáme se členy vlády. Předkládáme návrh, kterým by se mohla řídit cena silové elektřiny na velkoobchodním trhu.

Jsme posedlí úsporami
Jsme posedlí úsporami

Minimalizujeme náklady a energie nakupujeme co nejvýhodněji. Abychom společně šetřili vaši peněženku i životní prostředí, hledáme pro vás cestu, jak snižovat spotřebu.

Nasloucháme zákazníkům
Nasloucháme zákazníkům

Neustále sbíráme vaše podněty a ty pak promítáme do podoby našich služeb. Řešíme vaše potřeby. Třeba unikátním Stěhovacím balíčkem. Naše smlouvy a vyúčtování jsou psané lidsky, aby jim rozuměl opravdu každý.

Naši zákazníci o nás říkají…

Maximálně jednoduchá cesta k dodávkám
elektřiny a plynu

Abychom opravdu snižovali naše náklady a mohli tak být pro vás ještě účinnějším nárazníkem proti výkyvům a nestabilitě trhu, doporučujeme všem zájemcům o férové energie online smlouvu.

Kamarád Elektřina

Domácnost

Podnikatel