Český dodavatel energií, 
který vás nenechá přeplácet

  • 19 let dodáváme elektřinu a plyn po celém Česku.
  • Získali jsme si důvěru 262 000 zákazníků.
  • Nenecháme vás přeplácet.
    Podle aktuálních průzkumů 75 % lidí za energie přeplácí. Jak jste na tom vy? 

Ověřte si, jestli nepřeplácíte

Pojďme si zavolat nebo využijte naši kalkulačku

Zavoláme zpět - HPTV tel+jsemZak

Začít šetřit je snadné
vše zařídíme za vás a kompletně online

Zanechte kontakt

Jednoduše nám na sebe nechte kontakt ve formuláři dole a my se vám ozveme co nejdříve. Vy si zatím můžete přichystat své poslední vyúčtování.

Ozveme sea doladíme detaily

Zavoláme vám, upřesníme si nezbytné informace o spotřebě a dohodneme finální podobu nabídky.

Hotovo! Převodzařídíme za vás

Pokud se vám nabídka bude líbit, podepíšete smlouvu a máte hotovo. Výpověď u stávajícího dodavatele už obstaráme my.

Nechte nám své telefonní číslo
a náš operátor s vámi vše vyřeší

K-form jmeno+tel+jsemZakaznik

Potřebujete pomoc s přepisem energií?

V životě nastávají situace, při který se potřebujete soustředit na spoustu důležitých záležitostí.  Jednou z nich je i přepis smluv na odběr elektřiny a plynu na jinou osobu. Abyste zbytečně netápali, kdy, co a kam musíte dodat, rádi vám to usnadníme.
Poradíme vám, jaké podklady potřebujete a jak dlouho takový přepis může trvat. Navíc si můžete připravit všechny dokumenty k převodu online.

Kdy je třeba
přepsat energie?

  • Kupujete nebo prodáváte nemovitost
  • Pronajímáte nemovitost
  • Stěhujete se
  • Jste účastníkem dědického řízení
  • Řešíte zdravotní nezpůsobilost

Přibližujeme svět energetiky

V roce 2002 jsme vstoupili mezi 4 velké hráče na českém trhu s energiemi. Od té doby se snažíme měnit zavedené pořádky ve prospěch zákazníků a přiblížit svět energetiky lidem. Záleží nám na tom, aby pro ně byla srozumitelnější, lépe se v ní orientovali a dokázali si vybrat pro sebe tu nejvýhodnější nabídku. Zakládáme si na etickém rozměru podnikání a pomáháme těm, kteří to potřebují.

#
Férová energie.

Usilujeme o férový trh s energiemi. Proto jsme podepsali Deklaraci dodavatelů elektřiny a plynu

#
Pomáháme.

Prostřednictvím nadace Energie pomáhá podporujeme rodiny s dětmi a seniory.

#
Dodáváme šťávu komunitě.

Naši elektřinu využívá mj. Ústí nad Labem, Pardubický či Plzeňský kraj, Olomoucká zoo nebo Dopravní podnik města Liberec a Jablonec nad Nisou.

Důvěřuje nám už přes 260 000 zákazníků.
Tohle jsou někteří z nich:

Miroslava Turečková
Praha

“S firmou Centropol mám jen ty nejlepší zkušenosti. Když jsem před časem ve slabé chvilce uzavřela smlouvu se “Šmejdy”, tak jsem po podrobném prostudování zjistila, že je smlouva pro mne velice nevýhodná. Měla jsem dojem, že už s tím nic nepůjde udělat.  Došla jsem, ale na pražskou pobočku, kde mi zaměstnankyně Centropolu dobře poradila a po tom, co jsem jí dala plnou moc za mě vše k mé spokojenosti vyřídila a z nevýhodné smlouvy mě vyvázala.”

Radek Soukup
Kladno

“Impuls ke změně byla nová, „lepší“ nabídka od tehdejšího dodavatele. Nabídka se ale ukázala výhodná spíše pro druhou stranu než pro mě. Poptal jsem tedy další dodavatele a Centropol mi nabídl tu nejnižší cenu, které se můj tehdejší dodavatel přiblížil, ale zůstat jsem nechtěl kvůli předchozí „výhodné“ nabídce. Očekávám totiž férové jednání a nízkou cenu i po uplynutí stávající smlouvy. Nevím, proč bych měl platit víc než noví zákazníci.”

Lubomír Machoň
Ústí nad Labem

“Jsem u Centropolu přes 3 roky a hned na začátku spolupráce jsem dostal k dispozici obchodníka, který se stará přímo o mě a všechno zařídí. Podpis smlouvy proběhl hladce během osobní schůzky podle předem domluvených podmínek. Pro mě osobně skvělá pomoc, protože v otázkách okolo energetiky se orientuji jen okrajově. Navíc mi jednou za čas přijde časopis Céčko, kde je zajímavé počtení o cestování, technice a dalších tématech.”

Lucie Bartáková
Praha

“Na Centropolu se mi líbí, že kdykoli potřebuji, vždy mi ochotně poradí a pomůžou s řešením mého problému.”

Martina Vojtíšková
Chlumec

“Čerpám od Centropolu všechny produkty, které nabízí. Tím šetřím za energie i za volání, protože každý měsíc mám 50 volných minut.”